Naga MarketsW obecnym miesiącu notowania pary walutowej CHFJPY dotarły do 50% zniesienia ruchu spadkowego, który swój początek miał w czerwcu 2015-go roku. Jak widać na poniższym wykresie tygodniowym, właśnie okolice tego zniesienia (118.14) testowane były w trakcie dwóch pierwszych tygodni lipca br. Rezultatem tych testów było utworzenie niedźwiedziej formacji objęcia zaznaczonej na wykresie.

Akcja cenowa w trakcie kolejnego tygodnia po utworzeniu niedźwiedziego objęcia w całości zawierała się w tejże formacji, co z kolei doprowadziło do powstania inside bara. W obecnym tygodniu widać wybicie dołem z tej formacji wskazujące na potencjał do dalszych spadków.

Przechodząc na wykres dzienny widzimy, że kurs CHFJPY testuje obecnie linię trendu wzrostowego prowadzoną od minimów z kwietnia br. Niewiele niżej znajduje się także obszar wsparcia horyzontalnego w obrębie 115.13. Skuteczne przełamanie tych poziomów może uwolnić presję podaży z celem na 112.50.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Alternatywą będzie odbicie od wspomnianych wsparć. Wtedy też byki do pokonania będą miały maksima niedźwiedziego outside bara (118.60). Kolejny istotny opór znajduje się natomiast niewiele wyżej, blisko poziomu 119.00.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here