Naga MarketsPo wcześniejszym, znacznym umocnieniu jena japońskiego nadszedł w tym tygodniu czas na jego osłabienie. Odreagowanie widoczne jest także na parze CHFJPY, która od końca minionego tygodnia zmagała się ze wsparciem na 111.82.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, podczas środowej sesji kurs odbił od linii trendu spadkowego biegnącej od szczytu w okolicach 114.00 i ponownie skierował się do wsparcia na 111.82. Napływ ofert kupna doprowadził do kolejnego testu LT, którą ostatecznie udało się pokonać na zamknięciu ostatniego interwału.

Wyznaczenie nowych maksimów obecnego tygodnia daje szansę na dalsze wzrosty. Kluczowym celem dla wzrostów wydaje się teraz być opór na okrągłym poziomie 114.00. Jeśli jednak cena powróci pod linię trendu i / lub wsparcie na 111.82, bycze nastawienie w krótkim terminie zostanie zakwestionowane.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here