Naga MarketsPara walutowa CHFJPY od dłuższego czasu poruszała się w ponad 260 pipsowej konsolidacji. Na skutek trwających od niespełna dwóch tygodni wzrostów rynek dotarł i w dniu dzisiejszym pokonując górne ograniczenie wybił z boxu kontynuując wcześniejszy trend wzrostowy.

CHFJPY H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że pokonany na skutek dzisiejszych wzrostów poziomu już w przeszłości stanowił niezwykle istotny opór i jego trwałe pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w szerszym horyzoncie czasowym.

CHFJPY Daily

Biorąc jednak pod uwagę jak istotny opór stanowił pokonany w dniu dzisiejszym poziom, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pojawienia chociażby korekty spadkowej i jego re-testu jako wsparcia. Odrzucenie tego poziomu od góry mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów i to w tym miejscu szukać będę okazji do otwarcia pozycji długich.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

CHFJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPirat z Wall Street ukarany przez CFTC
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX30, ZŁOTO, EURUSD, 27 czerwca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here