Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej CHFJPY uwaga zwrócona została na niedźwiedzią formację Outside Bar, która na wykresie tygodniowym przetestowała 50% zniesienie ponad rocznych spadków.

Z kolei na wykresie dziennym testowana była wtedy linia trendu wzrostowego prowadzona biegnącą do dołka z kwietnia br. Obecnie jak widać poniżej, doszło do jej przełamania, a kolejnego dnia poddane zostało także wsparcie horyzontalne w obrębie 115.13.

Tym samym otwarta została droga do kolejnego poziomu obrony, który znajduje się w okolicach 112.50, gdzie miało miejsce drugie dotknięcie linii trendu. Potencjalna korekta wzrostowa może teraz zostać wykorzystana, by dołączyć do spadkowego momentum z celem właśnie w pobliżu 112.50.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Potencjalne przełamanie wsparcia na 112.50 odsłoniłoby poziom zamknięcia z 21-go kwietnia przy 109.45, po którym utworzyła się luka wzrostowa jaka nie została dotychczas domknięta.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here