Naga MarketsNotowania pary walutowej CHFJPY przełamały w ubiegłym tygodniu wsparcie konsolidacji w okolicach 110.37. Tym samym kontynuowany został trend spadkowy w jakim para przebywa od czasu ustanowienia tegorocznego szczytu na początku lutego.

Spadkowe momentum może skłaniać traderów do poszukiwania okazji sprzedażowych po korektach. Opór przy takim scenariuszu zapewnia przełamane wsparcie konsolidacji przy 110.37.

Należy jednak liczyć się z tym, że potencjalna korekta przy tak dynamicznych spadkach może nie zaprowadzić ceny na tyle wysoko, by zdołała przetestować ponownie opór. Alternatywnie można zatem wykorzystać cofnięcia do oporu dynamicznego w postaci np. 20-dniowej SMA lub jednego z kluczowych poziomów Fibonacciego.

Z kolei najbliższym istotnym celem dla pozycji krótkich wydaje się być obszar w pobliżu poziomu 108.00. Tam jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, notowania dynamicznie odbiły w kwietniu ubiegłego roku, co zaowocowało ponad 1000-pipsową zwyżką.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here