Naga MarketsNotowania pary walutowej CHF/JPY od ponad 200 dni znajdują się w kanale spadkowym. Jest to spowodowane przez kilka czynników makroekonomicznych. Pierwszym czynnikiem jest wzrost awersji do ryzyka, inwestorzy zaczęli wycofywać się z bardziej niebezpiecznych aktywów na rzecz „Bezpiecznych przystani”. Po 15 stycznia ostatniego roku jen japoński zyskał na wartości jako bezpieczna przystań, ponieważ spora część osób utraciła zaufanie do Banku Centralnego Szwajcarii. Bowiem 15 stycznia BC Szwajcarii przestał bronić poziomu 1.20.

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 30% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl

W czasach niepewności to jen japoński powinien zyskiwać bardziej niż frank szwajcarski, dlatego też notowania pary walutowej CHF/JPY znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym. Od czterech dni znajdujemy się w korekcie ostatnich spadków, korekta nie powinna wznieść się ponad strefę podaży 114-115. Bazowym scenariuszem pozostanie kontynuacja trendu spadkowego.

Otwórz rachunek handlowy i inwestuj na franku oraz jenie >>

chfjpy-d1-admiral-markets-asConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here