Naga Markets


Para walutowa CHFJPY od pół roku porusza się w formacji trójkąta, a obecnie notowania po raz kolejny znalazły się na jego górnym ograniczeniu. Pierwsza próba wybicia zakończyła się niepowodzeniem, pozostaje pytanie czy tak będzie również za drugim razem.


Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz do Strefy eLearn portalu Comparic.pl!

W przypadku przełamania oporu trójkąta notowania mogą kierować się do kolejnego poziomu obrony blisko 116.40. Jednak scenariusz, na który sam osobiście czekam zakłada wybicie dołem poprzez konfluencję wsparcia, gdzie dolne ramię trójkąta zbiega się ze wsparciem horyzontalnym przy 112.60 oraz niemal półtoraroczną linią trendu.

Wspomniana linia trendu lepiej widoczna jest na wykresie tygodniowym poniżej:

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

W każdym razie, zasięg po wybiciu z formacji trójkąta wynikający z jej wysokości to około 600-pipsów. Jednakże warto oprócz samego zasięgu brać po uwagę poziomy wsparcia i oporu, z których u dołu wyróżnia się 108.50, a wyżej okolice 110.00, gdzie znajduje się luka wzrostowa z drugiej połowy kwietnia. Pierwszy istotny opór wypada natomiast blisko 116.40, a kolejny na tegorocznym szczycie na 118.60.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here