Naga MarketsZmienność na głównych walutach w godzinach przedpołudniowych (stan na 10:30) z pewnością nie zachwyca. Ruchy na USD i EUR w stosunku do pozostałych majorsów waha się w przedziale od 0% do 0.4% (w odniesieniu do wczorajszych cen zamknięcia). Sytuację jednak „ratuje” dolar kanadyjski oraz frank szwajcarski.


Na ten moment dolar kanadyjski traci najsilniej z głównych walut. W stosunku do znajdującego się na drugim biegunie CHF osuwa się najsilniej, bo o 0.6%. Zmienność na walutach dokładniej obrazuje poniższy screen:

waluty 29.09

Uzyskaj dostęp do darmowego narzędzia śledzącego zmienność par walutowych i inwestuj tak gdzie pojawiają się najsilniejsze trendy!

Dzisiejsza sesja na CAD/CHF (D1) to jak na razie kontynuacja wczorajszego impulsu spadkowego. Cena zamknęła się poniżej 23,6% zniesienia styczniowej dynamicznej deprecjacji – We wtorek inwestorzy śledzący główny trend będą liczyli więc na re-test tego poziomu od dołu i pogłębienie osunięć. Najbliższe wsparcie rysuje się w okolicach 0.7175, kolejne to wysokość podwójnego dna wyznaczanego na dołkach styczniowych oraz sierpniowych.

CADCHFDaily 29.09

Na wykresie intraday (H4) widać natomiast, że po pokonaniu poziomu 23,6%, który sprawdzał się w ostatnim miesiącu jako silne wsparcie, notowania od razu podążyły w dół (bez wyraźniejszego retestu). Obecnie za lokalny poziom wsparcia odpowiadać będą okolice 0.7220.

CADCHFH4

ZAINWESTUJ W CAD/CHF JUŻ TERAZConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here