Naga MarketsCherrypick Games ogłasza wznowienie procesu przejścia na główny parkiet GPW w Warszawie Cherrypick Games, notowany na NewConnect producent i wydawca gier mobilnych, poinformował o podjęciu decyzji o wznowieniu procesu, którego celem jest dopuszczenie akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym celu Cherrypick Games złoży w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego. Spółka liczy, że zmiana rynku notowań nastąpi na przełomie 2020/2021 roku.

Cherrypick Games planuje swój debiut na giełdzie

Zgodnie z naszymi deklaracjami rozpoczynamy proces przeniesienia akcji Cherrypick Games na główny parkiet GPW w Warszawie. Od dawna widzimy tam swoje miejsce. Już w styczniu 2019 roku złożyliśmy do KNF-u Prospekt Emisyjny w sprawie przejścia z NewConnect na GPW. Spór z fińską firmą KuuHubb Oy pokrzyżował wówczas nasze plany. W ciągu roku notowania Cherrypick Games znacząco spadły, co zablokowało nam możliwość przeniesienia akcji spółki na główny rynek GPW w tamtym  okresie – mówi Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games. – Dziś wreszcie, po wygranym postępowaniu przed Sądem Arbitrażowym (FAI) przy Fińskiej Izbie Gospodarczej w Helsinkach z firmą KuuHubb Oy i uzyskaniu potwierdzenia wszystkich swoich roszczeń, jesteśmy gotowi by doprowadzić rozpoczęty proces do końca. Liczymy, że Cherrypick Games będzie notowana na głównym rynku na przełomie 2020/2021 roku – dodaje Marcin Kwaśnica.

W najbliższym czasie Spółka złoży w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego. Jednocześnie Cherrypick Games koncentruje się na rozwoju nowych produkcji, które realizuje wspólnie z doświadczonymi partnerami – m.in. Huuuge Games, Skillz, Inc., czy YODO1. Obecnie trzy produkty Spółki znajduje się w fazie soft launchu, a jeden w pre-produkcji. – Mamy w różnych stadiach produkcji wspaniałe gry, które pozwolą nam na dynamiczny i perspektywiczny rozwój. W każdej z nich widzimy bardzo duży potencjał, który chcemy rozwija wspólnie z doświadczonymi partnerami z  branży. Koncentrujemy się na Solitaire: Adventure Journey oraz Solitaire TriPeaks Blitz! na platformie Skillz. Dodatkowo pracujemy nad wprowadzeniem My Spa Resort na rynek chiński oraz prowadzimy rozmowy z innymi wydawcami o współwydaniu tej gry na pozostałe rynki. Kolejny tytuł, który znajduje się w fazie testowania to Crime Stories. Rozpoczęliśmy także pre-produkcję kolejnej gry przy współpracy ze Skillz – Golf Hero – mówi Marcin Kwaśnica.

Dla Cherrpick Games wciąż najważniejsze są gry mobilne. Spółce chce dotrzeć ze swoimi produktami do jak największej liczby graczy, zarówno poprzez dobrze znane kanały, jak również zupełnie nowe, czego przykładem jest e-sport.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/PLN) zaczyna tydzień pod 4,4450. Złoto rośnie do 1949 USD/oz
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/JPY, EUR/NZD, Złoto
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here