Naga Markets

Cherrypick Games 'niebawem' przedstawi efekty przeglądu opcji strategicznychWarszawa, 09.12.2021 (ISBnews) – Cherrypick Games “niebawem” przedstawi efekty przeglądu opcji strategicznych i będą one związane w pierwszej kolejności z finansowaniem spółki, poinformował prezes Marcin Kwaśnica. Spółka podtrzymuje plan przejścia na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

“Pierwsze efekty przeglądu opcji strategicznych podamy niebawem i będą one związane głównie z finansowaniem spółki. Natomiast jeżeli chodzi o długoterminowe potencjalne współprace z dużymi partnerami – te rozmowy przeciągną się na pewno jeszcze do roku 2022. Jeżeli będzie to możliwe, podamy informację” – powiedział Kwaśnica podczas prezentacji wideo.We wrześniu br. spółka poinformowała, że podjęła decyzję o rozpoczęciu procesu przeglądu opcji strategicznych. Celem procesu miało być m.in. wypracowanie nowego modelu finansowania w 2021 roku oraz w kolejnych latach.

Prezes dodał, że spółka pracuje nad 3 grami, z których 1 jest na platformę Skillz – jej roboczy tytuł to “Golf Hero”; dwie gry z gatunku casual free2play, które nie zostały jeszcze zapowiedziane oficjalnie.

“Kolejnym projektem jest projektem o roboczej nazwie Projekt A, który tworzymy od podstaw wykorzystując nasz know how zdobyty przez ostatnie lata. Jest to projekt, który tworzymy na nową platformę w modelu subskrypcyjnym” – dodał Kwaśnica.

Prezes podał również, że na przyszły rok zaplanowane są dwie premiery gier.

“Na pewno będzie to premiera ‘Golf Hero’ przy współpracy ze Skillz i jeszcze niezapowiedziany projekt, Projekt M i jest to gra z gatunku casual free2play. Jednocześnie przygotowujemy się do produkcji kolejnej gry czyli ‘Projektu A'” – powiedział prezes.

“Nadal rozważamy przejście na rynek główny GPW i mamy nadzieję, że będzie to możliwe w przyszłym roku” – podsumował Kwaśnica.

Cherrypick Games to deweloper specjalizujący się w produkcji gier casualowych free2play oraz mobilnych gier e-sportowych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: budimex akcje | notowania pge | funt | funt euro | kurs cdprojekt | cena ropy brent | eurocash akcje notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here