Naga MarketsCherrypick GamesJak wynika z najnowszych informacji opublikowanychj przez spółkę, Cherypick Games chce przenieść się na główny parkiet GPW z NewConnect bez emitowania akcji. Transfer powinien nastąpić w obecnym kwartale 2019 roku. Jednocześnie studio pracuje nad monetyzacją tytułu My Spa Resort, którego premierę również zapowiedziano na najbliższe miesiące.


“My Spa Resort, największa gra studia Cherrypick Games, przeszła trzecią zapowiadaną aktualizację. Tytuł otrzymał feature od Google Play, dzięki któremu będzie promowany na całym świecie. Dotychczasowe aktualizacje znacząco poprawiły główne wskaźniki projektu, m.in. ARPDAU, czy retencję graczy. Spółka pracuje obecnie nad modelem monetyzacji tytułu (subskrypcja), który pojawi się w My Spa Resort na przełomie Q2/Q3 2019 roku. W najbliższym czasie Cherrypick Games chce przenieść notowania na główny parkiet GPW w Warszawie” – podano w komunkacie.

W tym momencie Cherrypick Games czeka na zatwierdzenie prospektu emisyjnego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Jeżeli nie pojawią się żadne opóźnienia, spółka zadebiutuje na głównym parkiecie przy Książęcej jeszcze w tym kwartale.

“Od dawna nasze miejsce widzimy na rynku głównym, wśród liderów polskiego gamingu i dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej tam się znaleźć. To naturalny etap rozwoju spółki. Dzięki temu zyskamy dostęp do szerokiej bazy inwestorów, którzy nie interesują się rynkiem NewConnect” – powiedział prezes Marcin Kwaśnica.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here