Naga MarketsCherrypick GamesCherrypick Games zawarł umowę o partnerstwie z chińskim wydawcą gier mobilnych YODO1, podała spółka.

Cherrypick Games zawarł umowę o partnerstwie z chińskim wydawcą gier mobilnych YODO1

“Na mocy zawartej umowy YODO1 zobowiązała się do udostępnienia spółce narzędzi, które zostaną zaimplementowane w grach wydanych przez spółkę m.in. w grze ‘My SPA Resort’, które umożliwią spółce dystrybucję gier spółki na rynku chińskim za pośrednictwem platformy AppStore, Google Play Store oraz innych platform poprzez dostosowanie ich do przepisów obowiązujących na terytorium Chin, udzielenia spółce globalnej, nieprzenoszalnej i niewyłącznej licencji na przedmiotowe narzędzia oraz świadczenia na rzecz spółki usług polegających na zarządzaniu monetyzacją w grach wydanych przez spółkę, które będą dystrybuowane na platformie AppStore, Google Play Store oraz inne platformy na rynku chińskim” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Natomiast spółka zobowiązała się do niepodejmowania działań mogących skutkować ujawnieniem narzędzi stosowanych przez YODO1 oraz uiszczania wynagrodzenia za świadczone przez YODO1 usługi. Strony ustaliły, iż przychody będą rozliczane za pośrednictwem podmiotów stowarzyszonych z YODO1. YODO1 będzie zobowiązana do rozliczenia przychodów na zasadzie Revenue Share.

Umowa została zawarta na dwa lata, z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne okresy obejmujące jeden rok, podsumowano.

YODO1 jest globalną firmą zajmującą się wydawnictwem gier mobilnych w Chinach i na świecie. Wspiera developerów gier poprzez autorskie systemy do monetyzacji gier mobilnych.

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here