Naga MarketsCherrypick GamesCherrypick Games zawarł umowę wydawniczą z Huuuge Global Ltd, podała spółka. Na mocy zawartej umowy Huuuge Global zobowiązało się do udostępnienia oraz promocji na platformach takich, jak iOS, Android, Facebook czy Amazon gry “Solitaire: Wildlife Adventures” wydanej przez spółkę.

Cherrypick Games zawarł umowę wydawniczą z Huuuge Global Ltd

“Zgodnie z postanowieniami umowy spółka udzieliła Huuuge Global wyłącznej międzynarodowej licencji na publikację, komercyjną dystrybucję oraz rozwój i obsługę gry z prawem do udzielenia sublicencji na zasadach przewidzianych w umowie” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Strony ustaliły typowe dla podobnych umów zasady podziału przychodów (Revenue Share).

Umowa została zawarta na jeden rok, z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne okresy obejmujące jeden rok. Strony ustaliły efektywny dzień rozpoczęcia współpracy na 24 czerwca 2020 r., podano również.

Huuuge Global jest międzynarodowym deweloperem i wydawcą gier skoncentrowanym na dynamicznie rozwijającym się wielomiliardowym rynku gier mobilnych. Zmierza do pozycji globalnego lidera w kategorii rozgrywanych w czasie rzeczywistym darmowych (free-to-play) gier typu casual (dla graczy okazjonalnych).

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here