Naga MarketsCherrypick Games: Forestlight Games wyda 'My Spa Resort' na Nintendo SwitchCherrypick Games podpisał umowę z Forestlight Games na wydanie jednej ze swoich najpopularniejszych gier “My Spa Resort” w wersji na Nintendo Switch, podała spółka.

Cherrypick Games podpisał nową umowę na wydanie swojej gry

“Gra ‘My Spa Resort’ dostępna na urządzeniach mobilnych cały czas wzbudza duże zainteresowanie. Gra przeszła już kilka aktualizacji. Dywersyfikacja działalności o nowe kanały sprzedaży jest jednym z naszych kluczowych założeń, dlatego podjęliśmy decyzję o dystrybucji tytułu w wersji na konsolę Nintendo Switch. W tym zakresie podpisaliśmy umowę z Forestlight Games, które zajmie się wydaniem ‘My Spa Resort”‘ – powiedział prezes Cherrypick Games Marcin Kwaśnica, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Do tej pory sprzedaż tytułu “My Spa Resort” wygenerowała około 1,4 mln USD przychodów, a samą grę pobrano 3 mln razy. W styczniu Cherrypick Games nawiązało współpracę z Pixel Trapps, spółką zależną Forestlight Games, w zakresie wspólnego rozwoju projektów mobilnych, w tym również w wersji e-sportowej, podano także.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po umowie podpisanej z Cherrypick Games przez naszą spółkę zależną Pixel Trapps, zajmującą się produkcją gier na urządzenia mobilne, możemy rozszerzyć naszą współpracę już bezpośrednio. Uważamy, że gra ‘My Spa Resort’ po przeniesieniu na platformę Switch ma szansę osiągnąć duży sukces, dlatego dołożymy starań, aby port gry był jak najlepiej przygotowany do wymogów tej platformy i oczekiwań graczy” – powiedział prezes Forestlight Games Tomasz Mazur.

Cherrypick Games, razem z Pixel Trapps, ma w planach rozwijać gry mobilne. Spółki mają współtworzyć razem kilka tytułów, podano także.

Cherrypick Games to producent gier mobilnych. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here