Naga MarketsMarcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games

Comparic24.tv zaprasza w czwartek, 17 września 2020 roku, na czat inwestorski ze spółką Cherrypick Games, w którym udział weźmie prezes zarządu Marcin Kwaśnica. Pytania można zadawać poprzez sekcję komentarzy dostępną w relacji na żywo w serwisie YouTube.

  • Cherrypick Games jest spółką notowaną na NewConnect, której akcje od początku roku zyskują ponad 65%
  • W połowie września spółka ogłosiła wznowienie procesu przejścia na główny parkiet GPW w Warszawie
  • W drugim kwartale bieżącego roku spółce udało się wypracować ponad milion złotych przychodów ze sprzedaży netto

Te artykuły również Cię zainteresują
Cherrypick Games chce wejść na duży parkiet GPW

Notowany na NewConnect producent i wydawca gier mobilnych, poinformował o podjęciu decyzji o wznowieniu procesu, którego celem jest dopuszczenie akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym celu Cherrypick Games złoży w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego. Spółka liczy, że zmiana rynku notowań nastąpi na przełomie 2020/2021 roku.

Spółka w drugim kwartale br. wypracowała ponad milion mln zł przychodów netto ze sprzedaży, co stanowi o ponad 16 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJoe Biden ostrzega Wielką Brytanię przed naruszaniem umowy Brexitu
Następny artykułBrak konkretnych decyzji Fed rozczarował rynek
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here