Naga MarketsCherrypick GamesCherrypick Games S.A. zostało założone przez zespół weteranów branży gamingowej z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu i sprzedaży gier na wszystkie wiodące platformy sprzętowe. Zespół łączy pasję do gier i wizję tworzenia produktów najwyższej jakości, co pozwala mu realizować własną misję: produkcję najlepszych gier Free2Play.

Spółka podała, że według najnowszych danych, notuje coraz lepsze wyniki na rynkach azjatyckich, szczególnie w swoim kluczowym tytule “My Spa Resort”. Gra zdobywa kolejnych wiernych fanów.

Gra odnosi sukces szczególnie w krajach takich jak Tajlandia, Korea Południowa oraz Japonia, gdzie gracze chętnie wydają pieniądze na dodatkowe funkcjonalności. Spółka coraz intensywniej bada także rynek chiński.

Wzrost przychodów z “My Spa Resort” wyniósł miesiąc do miesiąca 17%. Stale zwiększane są dzienne wydatki na pozyskiwanie graczy przy zachowaniu odpowiedniej rentowności. Gra rozwija się dobrze i cały czas mocno nad nią pracujemy, dodaje Marcin Kwaśnica.

Spółka intensywnie pracuje także nad swoim kolejnym tytułem – “Crime Stories”.

Sytuacja na wykresie:

Wykres dzienny wskazuje na trwający trend spadkowy. Kolejne wierzchołki pojawiają się na coraz niższych poziomach. Wydaje się, że obecnie zaczyna się olejna kilkudniowa korekta. Zmiana układu będzie możliwa dopiero, gdy cena zbliży się do poziomu 50 zł.

cherrypick

Czytaj także: 11 BIT Studios – z podwyższonymi prognozamitokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here