Naga Markets


Cherrypick GamesCherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2017 roku, obecnie podjęła starania aby przejść na rynek główny GPW.

Spółka poinformowała o złożeniu w Komisji Nadzoru Finansowego wniosku o zatwierdzenie prospektu emisyjnego, sporządzonego w związku z ubieganiem się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie łącznie 1 271 300 akcji.

“Od dawna nasze miejsce widzimy na rynku głównym wśród liderów polskiego gamingu i dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej tam się znaleźć, to naturalny etap rozwoju spółki. Dzięki temu zyskamy dostęp do szerokiej bazy inwestorów, którzy nie interesują się rynkiem NewConnect, co da nam możliwość rozwoju na jeszcze większą skalę” – powiedział prezes Marcin Kwaśnica, cytowany w komunikacie.

Wprowadzającym akcje spółki jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, a doradcą prawnym kancelaria K&L Gates – dodano w komunikacie.

Cherrypick Games zadebiutował na NewConnect w listopadzie 2017 roku, pozyskując w ramach oferty publicznej 6,21 mln zł. Debiu spółki wiązał się z bardzo wysokim zainteresowaniem inwestorów.

Sytuacja na wykresie:

Notowania nie wyglądają najlepiej. Opublikowana informacja nie niesie specjalnej reakcji rynku, a kurs porusza się od sierpnia ubiegłego roku w silnym trendzie spadkowym. Obecna korekta notuje bardzo niskie obroty i wydaje się, że trudno oczekiwać aby kurs przełamał opór okolic 100 zł w najbliższym okresie.

cherrypick

Zobacz także: Zapiski giełdowego spekulanta: Ten Square Games – przychody w grudniu wyższe o 325%tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here