Naga MarketsCherrypick Games [CHP], Bumech [BMC] – Gorące spółki dniaNotowany na rynku NewConnect producent gier Cherrypick Games poinformował wczoraj o zawarciu umowy wydawniczej z firmą Huuuge Global Ltd. Na mocy zawartej umowy Huuuge Global zobowiązało się do udostępnienia oraz promocji na platformach takich, jak iOS, Android, Facebook czy Amazon gry “Solitaire: Wildlife Adventures” wydanej przez spółkę. Strony ustaliły typowe dla podobnych umów zasady podziału przychodów.

  • Bumech odnotował mocną poprawę wyników w I kwartale
  • Cherrypick Games zawarł znaczącą umowę z Huuuge Global 
  • Kurs w kierunku 60 zł

Umowa została zawarta na jeden rok, z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne okresy obejmujące jeden rok. Strony ustaliły efektywny dzień rozpoczęcia współpracy na 24 czerwca 2020 roku.

Cherrypick Games z nowym maksimum w trendzie wzrostowym

Na wykresie widać, że doszło do bardzo silnej reakcji popytowej i kurs odnotował nowe maksima trendu wzrostowego. Obecnie celem kupujących mogą być okolice oporu w rejonie 60 zł.

cherrypick

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Bumech zaskakuje wynikami

Wynikami za pierwszy kwartał pochwalił się podczas poniedziałkowej sesji producent maszyn górniczych – Bumech. Spółka pozytywnie zaskoczyła, gdyż zysk netto sięgnął 2,45 mln zł wobec 0,7 mln zł straty rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 4,28 mln zł wobec 9 tys. zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 25,73 mln zł wobec 16,74 mln zł rok wcześniej.

bumech

Warto dodać, że w połowie czerwca spółka rozpoczęła realizację kontraktu na kopalni “Pniówek” i na KWK “Borynia-Zofiówka” Ruch “Zofiówka” należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Przychody z tego kontraktu będą widoczne w późniejszych okresach. Spółka informuje bowiem o spowolnieniu prac z powodu pandemii. Na wykresie od początku kwietnia mamy czytelny trend wzrostowy. Jeżeli tendencja się utrzyma, kolejnym celem popytu powinny być okolice 4 zł.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here