Naga MarketsCherrypick Games chce wejść na GPW, bez emisji nowych akcji - zapiski giełdowego spekulantaPozytywne informacje popłynęły wczoraj ze spółki Cherrypick Games. Notowany na NewConnect producent gier, zamierza przejść na rynek główny GPW, jednak nie będzie wiązało się to z emisją nowych akcji. W komunikacie spółka pochwaliła się także nawiązaniem współpracy z globalnymi partnerami w dziedzinie e-sportu jak platformą Skillz oraz Huuuge Games. Współpraca zapewnia spółce zarówno wsparcie przy produkcji gier jak i ich promocję. Spółka chce wydawać ok 4-6 e-sportowych gier każdego roku. Współpraca ma być, zdaniem spółki, niebawem widoczna w wynikach finansowych. Niedawno firma zawiązała współpracę także z Ryu Technologies na wydanie na platformie e-sportowej co najmniej jednej gry o charakterze e-sportowym wyprodukowanej przez spółkę we współpracy z Ryu Technologies.

  • Współpraca z globalnymi podmiotami
  • Spółka rozpycha się w segmencie e-sportu
  • Na wykresie podobne zakresy ostatnich korekt

Obecnie firma przygotowuje trzy gry e-sportowe, w tym “Solitaire TriPeaks Blitz!”, która ukaże się na początku przyszłego roku. Negatywną informacją w ostatnim czasie był brak spłaty części należności przez Kuu Hubb na mocy wygranego procesu przed Sądem Arbitrażowym w Helsinkach w sierpniu tego roku. Na mocy wyroku fińska firma ma zapłacić Cherrypick Games 2,6 mln euro wraz z odsetkami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z dojrzałą korektą

Mimo braku spłaty, spółka w komunikacie podała, że liczy na spłatę do końca stycznia. Na wykresie mamy podobną sytuację jak w przypadku wielu gamingowych firm. Obecnie korekta osiąga podobny zasięg jak dwie poprzednie. Okres świąteczny raczej nie sprzyja odbiciu, ale dojrzała faza korekty może sprawić, że powoli wróci zainteresowanie spółką. Najbliższe techniczne wsparcia mamy przy 38 i 33 zł.

cherrypick games

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here