Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka działa na rynku usług z zakresu utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych. Oferta spółki obejmuje remont maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych oraz usługi budowlano-montażowe.

chemos

Spółka odnotowała wczoraj czwartą z rzędu bardzo mocną sesję. Niemal 9% wzrosty, ponownie podparte obrotami muszą robić wrażenie. Pod względem technicznym pokonany został poziom majowego szczytu. Aktualnie otwarta jest droga na kluczowy poziom oporu okolic 2 zł, a sądząc po dynamice wzrostów, poziom ten zostanie dość szybko osiągnięty. Poprzednia analiza miała miejsce 5 marca.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

trakcja

Poniedziałkowa sesja przyniosła 2,5% wzrosty i kolejną udaną sesję. Osiągnięciem kupujących było pokonanie poziomu poprzedniego wierzchołka czyli 9,65 zł z 5 sierpnia. Jest to efekt dynamicznych wzrostów trwających w sumie już od miesiąca. Aktualnie nie widać przeszkód aby kurs nie miał dalej rosnąć, przynajmniej do okolic 10,35 zł, gdzie umiejscowiony jest kolejny, ważny opór.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here