Naga MarketsPlayWay zapowiedział wydanie gry „I Am Jesus Christ”, którą stworzy niewielkie polskie studio SimulaM. Ma to być symulacja historii zainspirowanych Nowym Testamentem. Produkcja przedstawi życie Jezusa od jego chrztu, aż do zmartwychwstania. Na razie nie jest znana data premiery. 

Zapowiedź wygląda zaskakująco na tle gier takich jak np. “Agony”, której akcja dzieje się w piekle oraz „Priest Simulator” czyli symulacja życia księdza egzorcysty. Warto też przypomnieć, że studia z grupy PlayWay mają także na koncie lub zapowiadają takie symulatory jak np. symulator bezdomnego, kozy, a nawet symulator masturbacji.

“Zostań Jezusem Chrystusem, najsławniejszym człowiekiem na ziemi. Módl się jak On o nadprzyrodzone moce, dokonuj słynnych cudów, takich jak wypędzanie złych duchów, uzdrawianie i karmienie ludzi, przywracania do żywych i więcej” – opis gry

Co ciekawe, szef studia liczy na wsparcie Kościoła Katolickiego w Polsce.

“Każdy w sobie ma tę świętą część i ważne jest by ją odnaleźć. Gra jest symulatorem i taka nazwa daje graczowi możliwość zrozumienia, w czym bierze udział. Tworzenie gier jest jak sztuka. Setki lat temu znani malarze tworzyli wspaniałe obrazy z Jezusem Chrystusem. W ciągu ostatnich 50 lat oglądamy wartościowe filmy oparte na historii Jezusa Chrystusa. A teraz wierzymy, że ludzie chcą zobaczyć grę o Jezusie. I właściwie nasz sukces jest odpowiedzią na to. Ludzie są gotowi i chcą zagrać w tę grę”


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki mają za sobą mocny wzrost po zaskakująco dobrych wynikach kwartalnych. Teraz może szykować się korekta np. do najbliższego wsparcia przy 200 zł.

playway

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here