Naga MarketsCFTC poszukuję oskarżonych ws. opcji binarnych poprzez ogłoszenie w gazecieAmerykańska komisja Commodity Futures Trading Commission (CFTC) od dłuższego czasu nie może zlokalizować trzech domniemanych oszustów z rynku opcji binarnych. Postanowiła więc sięgnąć po niecodzienne środki i zamieścić notę prawną w izraelskiej gazecie. Sprawa dotyczy oszustw na ponad 100 mln dolarów jakich mieli dopuścić się oskarżeni.

  • Pozwanie pozostają nieuchwytni mimo wysiłków CFTC
  • Pozew wskazuje na oszustwa na ponad 100 mln dolarów

Trzej Izraelczycy poszukiwani przez CFTC

W dzisiejszym wydaniu The Times of Israel amerykańska komisja CFTC opublikowała notę ​​prawną próbując poinformować trzech Izraelczyków – Yossi Herzoga, Yakova Cohena i Shaloma Peretza – a także firmę Yukom Communications, że zostali pozwany przez rząd USA.

CFTC opublikowało zawiadomienie po tym, jak sędzia zgodził się, aby umożliwić CFTC doręczanie pozwanym dokumentów prawnych „alternatywnymi środkami”. Kroki takie zostały podjęte z uwagi na to, że próby rządu USA w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy nie był w stanie doręczyć im pozwu oraz wezwania.

Wydaje się, że Yukom Communications Ltd. już nie funkcjonuje, CFTC podało w najnowszej dokumentacji prawnej. Z kolei oskarżeni Cohen i Herzog nie przebywają już w Izraelu. Komisja nie zdołała ustalić ich aktualnego miejsca pobytu.

Sprawa na ponad 100 mln dolarów

Przeciwko pozwanym CFTC złożyła pozew w sierpniu ubiegłego roku. Wymienione są tam osoby i firmy związane ze stronami internetowymi dotyczącymi opcji binarnych BigOption, BinaryBook i BinaryOnline.

Wezwanie i zawiadomienie o zarzutach opublikowane na łamach The Times of Israel

Na pozwanych ciążą zarzuty o oszustwa na kwotę 103 milionów dolarów, których mieli dokonać na rezydentach Stanów Zjednoczonych. Mimo wielokrotnych prób doręczenia dokumentów prawnych przez amerykański organ regulacyjny.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here