Naga MarketsCFI Holding zarządza grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki działające w segmencie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, hotelarskim oraz gastronomicznym.

cfi

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania spółka rosły od połowy ubiegłego roku o ponad 150%. Wydaje się, że wreszcie rynek docenił poprawę wyników, która zauważalna była już sporo wcześniej. Spółka od kilku lat zwiększa bowiem skalę działania i przychody, a także wynik netto wyraźnie się poprawia. Ostatni raport za trzeci kwartał podtrzymuje tę tendencję. Ponad 101 mln zł przychodów oraz niemal 39 mln zł zysku netto to wyniki porównywalne z tymi sprzed roku.

Około 80% uzyskanych przychodów pochodzi z segmentu hotelarskiego, w którym spółka zwiększa intensywnie swoje zaangażowanie. Według bardzo ambitnego planu, spółka ma zwiększyć liczbę pokoi hotelowych o 700 w ciągu najbliższych dwóch lat, a liczba hoteli w tym czasie ma się podwoić i sięgnąć 30 obiektów. Co istotne, część z obiektów zostanie oddanych do użytku już w pierwszej połowie bieżącego roku co powinno przynieść dalszą poprawę wyników, zwłaszcza przychodów już w 2019 roku. Wydaje się więc, że po za krótkoterminowymi wahaniami notowań, kurs spółki w długim terminie może rosnąć, choćby z uwagi na stabilne wyniki finansowe i perspektywiczne inwestycje.

Czytaj także: Sfinks [SFS], PGNiG [PGN] – Gorące spółki dnia 15.01.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here