Naga MarketsOstatnio dosyć często poruszamy tematy związane z CFD (contract for difference). Zawsze uważaliśmy, że najlepiej poznawać świat poprzez praktykę, dlatego też zachęcamy Was do spróbowania swoich sił w CFD. Na początek polecamy operacje na koncie demonstracyjnym. Dziś zaprezentujemy Wam ofertę brokera TMS. Konto demo zakładacie po podaniu swojego imienia, e-maila i nr telefonu na stronie tms.pl. guide_book

Jeżeli zrobicie to poprzez tą stronę (załóż konto) otrzymacie również darmowy e-book: przewodnik po kontraktach CFD – Największe światowe spółki giełdowe. Analitycy TMS poruszają w nim tematykę kontraktów CFD i zasady ich działania. Podręcznik zawiera informacje dotyczącą podobieństw i różnic pomiędzy kontraktami CFD i akcjami.  Rachunek jest oczywiście bezpłatny. Po założeniu rachunku możecie inwestować w spółki Amazon, Coca-cola, Yahoo, Cisco czy Facebook. Klienci TMS Brokers mogą inwestować również na akcjach grupy Alibaba już od debiutu za pośrednictwem kontraktów CFD dostępnych na rachunkach GO4X, TMS Connect oraz TMS Direct (pod symbolem BABA:xnys). Debiut Alibaby poruszaliśmy już kilka razy na naszych stronach comparic.pl. CFD na akcje Alibaby dostępne są z dźwignią. Na kontach real wymagany jest jedynie depozyt w wysokości 15% ich wartości (lub 25% dla TMS Direct). Jak informuje broker w początkowym okresie obrotu ograniczona będzie możliwość krótkiej sprzedaży.Oczywiście możecie też spróbować sowich sił zakładając konto rzeczywiste. Możliwość inwestowania w kontrakty CFD dają 3 spośród 4 platform z oferty Domu Maklerskiego TMS Brokers. Na początek polecamy platformę GO4X – do założenia rachunku wystarczy jedynie 1000 złotych. Otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego jest zupełnie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Dodatkowo, biorąc udział w Lidze GO4X, co miesiąc masz szansę na atrakcyjne nagrody.  Liga GO4X to gra inwestycyjna, w której co miesiąc są do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! W listopadzie: 10x najnowszy smartfon iPhone6 oraz inne nagrody z puli 10 000 złotych!

Dla tych co nie wiedzą jeszcze nic o CFD krótko wyjaśniam, że kontrakty CFD to niezwykle proste, przejrzyste i przyjazne inwestorom instrumenty finansowe, zapewniające wygodny dostęp do niezliczonych rynków, umożliwiające zarabianie na wzrostach i spadkach kursów, a także pozwalające korzystać z dźwigni finansowej. Więcej o CFD możecie przeczytać tutaj: CFD- odkryj giełdę na nowo (1/2) oraz tutaj: CFD – odkryj giełdę na nowo (2/2). Zachęcam również do śledzenia naszych artykułów i analiz dot. spółek giełdowych.

Kontrakty CFD są czasem porównywane do kontraktów terminowych znanych przede wszystkim z giełdy. Kontrakty na różnicę rzeczywiście przypominają normalne kontrakty terminowe z tą różnicą, że CFD nie mają podanej daty wygaśnięcia kontraktu. Gra kontraktami na różnicę podobna jest do handlu walutami na rynku Forex. Zasady gry są podobne. Różnicą jest przedmiot handlu – w CFD są to akcje spółek giełdowych.

Niebawem przedstawimy kolejne oferty dotyczące operacji CFD oferowane przez brokerów.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here