Naga Markets

W najnowszym numerze Equity Magazine ukazał się artykuł napisany wspólnie z Marcinem Wenusem, dotyczący kontraktów CFD. O ile dla Marcina publikacje w Equity Magazine to chleb powszedni, dla mnie był to mój debiut w tym czasopiśmie. Artykuł w dość dużym skrócie opisuje ciekawe aspekty kontraktów CFD, takie jak np. dywidendy, swapy czy dostęp do rynków światowych. Po więcej zapraszam do najnowszego wydania Equity Magazine: LINK Życzę przyjemnej lektury.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar znów słabnie. Kiedy inwestorzy zmienią zdanie?
Następny artykułForex – przegląd poranny rynków walutowych 20 listopada 2013
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here