Naga Markets webinar


Od 11 lipca 2018 roku Cezary Andrzejczyk obejmuje stanowisko dyrektora komunikacji korporacyjnej i jednocześnie rzecznika prasowego w spółkach Open Finance i Home Broker. Zastąpił Karolinę Bursę, która wcześniej pełniła obie te funkcje.

Andrzejczyk jest ekspertem w zakresie komunikacji korporacyjnej, public relations i relacji inwestorskich. Komunikacją marketingową zajmuje się od 2007 roku. Przez pierwsze kilka lat kariery pracował w takich agencjach jak Edelman, H+K Strategies oraz MSL Group. Następnie przez rok pełnił funkcję rzecznika prasowego FM Banku, a w latach 2011-2017 pracował w międzynarodowym Domu Maklerskim X-Trade Brokers, gdzie był dyrektorem PR na Polskę i Europę Centralną.

“To dla mnie nowy, bardzo ekscytujący rozdział w karierze, a jednocześnie ogromne wyzwanie. Open Finance jest obecnie w procesie sporych zmian, więc w kontekście komunikacji, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej będzie dużo pracy. Liczę, że przyczynię się do poprawy percepcji spółki i umocnienia jej na pozycji lidera rynku” – stwierdził Andrzejczyk w rozmowie z Comparic.pl.

Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku ekonomia. Ukończył również London School of Public Relations. Wykłada też relacje inwestorskie w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu WarszawskiegoCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here