Naga MarketsMamy przyjemność poinformować naszych Czytelników, że dzięki współpracy nawiązanej z ING, na łamach portalu Comparic.pl regularnie będą publikowane analizy światowych spółek, dla których dostępne są certyfikaty turbo.


Certyfikat ING Turbo – dostęp do światowych rynków

Pod koniec 2008 roku Grupa ING wprowadziła na globalny rynek finansowy certyfikaty ING Turbo, instrumenty finansowe dzięki którym masz dostęp do światowych rynków finansowych. Certyfikaty ING Turbo są instrumentami notowanymi na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i charakteryzują się przejrzystym kształtowaniem cen.

Dzięki nim można korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Jeżeli inwestor spodziewa się wzrostów cen na rynku, może zakupić certyfikat ING Turbo Long, jeżeli natomiast spodziewa się spadku cen rynkowych, ING Turbo Short.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów ING Turbo zapoznaj się ze specjalną broszurą informacyjną. Lista dostępnych instrumentów dostępna jest natomiast pod linkiem.

Poznaj ekspertów ING

Analizy dla certyfikatów turbo przygotowywać będzie dwóch ekspertów ING, Bartosz Sańpruch oraz Krzysztof Wańczyk. Poniżej prezentujemy ich sylwetki:

Bartosz Sańpruch

Od 2011 roku związany z Grupą ING. Od stycznia 2015 roku zaangażowany w projekt ING Turbo, gdzie aktywnie zajmuje się rozwojem, działaniami szkoleniowymi oraz promocją ING Turbo na rynku polskim. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

Jego artykuły i analizy można śledzić w serwisach ING.

Krzysztof Wańczyk

W latach 2009-2013 r. współpracował z portalem Inwestycje.pl w zakresie analiz rynku walutowego. W Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych zajmował się analizą spółek giełdowych (2008-2009 r). W ING od 2010 roku. Za lata 2015 i 2016 roku najlepszy analityk surowców, indeksów i walut w rankingu gazety Parkiet. Podążanie za jego typami inwestycyjnymi pozwoliłyby uzyskać stopę zwrotu na poziomie 26% w roku 2015 r, a 44% w 2016 r.

Jeżeli jesteś zainteresowany śledzeniem analiz dla certyfikatów ING Turbo śledź specjalnie stworzoną w tych celach kategorię na Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here