Naga MarketsCeramika Nowa Gala wnioskuje do GPW o wycofanie akcji z obrotu z dniem 8 IIICeramika Nowa Gala złożyła wniosek do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) o wycofanie akcji z obrotu na rynku głównym z dniem 8 marca 2021 r., podała spółka.

InvestCuffs

Ceramika Nowa Gala wycofuje się z rynku głównego

“W związku z powyższym, spółka jednocześnie informuje, że z dniem 8 marca 2021 roku utraci status spółki publicznej w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych i przestanie podlegać obowiązkom, w tym obowiązkom informacyjnym, właściwym dla spółek publicznych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
26 lutego br. Ceramika Nowa Gala otrzymała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wycofanie akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW.

Główną działalnością grupy Ceramika jest produkcja i hurtowa sprzedaż płytek ceramicznych i gresów. Produkty wytwarzane są w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Końskich oraz Kopaninach w powiecie koneckim. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki wyniosły 145,83 mln zł w 2019 r. Spółka zadebiutowała na GPW w 2004 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here