Naga MarketsSu Zhu, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy zarządzającej funduszami Three Arrows Capital, ujawnił nową prognozę dot. ceny największej kryptowaluty według kapitalizacji rynkowej.

  • CEO Three Arrows Capital jest zdania, że BTC jeszcze bardzo mocno zdrożeje.
  • Jego zdaniem BTC będzie kosztowało ponad 2 mln USD.

Bitcoin będzie hitem inwestycyjnym

W nowym wywiadzie dla UpOnly Su Zhu porównuje Bitcoina do złota, twierdząc, że złoto jest prawdopodobnie niedowartościowane i że na dłuższą metę Bitcoin jest gotowy do przejęcia dużej części udziału w rynku metalu szlachetnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mam na myśli to, że istnieje argument, że samo złoto jest bardzo niedowartościowane. (…) powiedzmy, że złoto powinno kosztować 5x więcej, gdyby nie było Bitcoina, to tak naprawdę patrzymy na kapitalizację rynkową wynoszącą 50 bilionów dolarów – tłumaczył.

Jego zdaniem docelowo BTC będzie kosztowało aż 2,5 miliona dolarów.

– Myślę, że jest to zdecydowanie możliwe – dodał.

Prezes mówi, że spodziewa się, że kurs BTC skoczy w górę w wyniku kolejnych zawirowań na rynku i po części z powodu decyzji inwestorów instytucjonalnych, którzy zdecydowali się inwestować w kryptowaluty.

Bitcoin będzie jak złoto

Ostatecznie, mówi Zhu, aktywa kryptowalutowe prawdopodobnie będą wyglądać jak teraz złoto – względnie stabilne.

Myślę, że ostatecznie [bitcoin] będzie zachowywał się tak, jak teraz złoto, z tak niską zmiennością – powiedział.

Jeśli chodzi o to, co według Zhu powstanie z Dogecoina (DOGE), projektu, który zwrócił uwagę CEO Tesli Elona Muska, współzałożyciel Three Arrows mówi, że może mieć znaczny potencjał wzrostowy przy wsparciu Muska .

– Elon [Musk] dużo działa przy DOGE i musi mieć na to plan. Więc trudno powiedzieć. Może to zdrożeć bardzo wysoko – dodał.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: funt notowania | usd/pln prognoza | prognozy bitcoin | bitcoin kurs 2019 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here