Naga MarketsCEO Ripple liczy na zakończenie procesu z SEC w przyszłym rokuDyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse, powiedział, że trwający proces sądowy wytoczony przez SEC prawdopodobnie zakończy się w przyszłym roku. Minął już niemal rok odkąd amerykański regulator złożył zawiadomienie oskarżające Ripple o sprzedaż niezarejestrowanych papierów wartościowych o wartości 1,3 mld USD.

CEO Ripple liczy na koniec procesu do przyszłego roku

W rozmowie z CNBC Garlinghouse powiedział, że proces sądowy, choć zgodnie z oczekiwaniami przebiega powoli, nadal przebiega dobrze.— Obserwujemy całkiem dobre postępy pomimo powolnego procesu sądowego – powiedział CEO Ripple.

Skomentował kompetencje sędziów w radzeniu sobie z daną sprawą, jednocześnie rozważając szerszy obraz tego, jak ta sprawa wpłynie na rynek kryptowalut jako całość.

— Wyraźnie widzimy dobre pytania zadawane przez sędziego. I myślę, że sędzia zdaje sobie sprawę, że nie chodzi tylko o Ripple, będzie to miało szersze implikacje – powiedział Garlinghouse.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Dzięki temu Garlinghouse ma nadzieję, że sprawa zostanie zakończona do przyszłego roku.

W październiku, na konferencji DC Fintech Week, Garlinghouse stwierdził, jego firma miała trudniej w związku z pozwem SEC. Późniejszy sukces ethereum jest jego zdaniem przynajmniej częściowo spowodowany bardziej przychylnym traktowaniem przez amerykańskiego regulatora.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here