Naga Markets

CEO JPMorgan Jamie Dimon ostrzega przed inwestowaniem w kryptowalutyCEO JPMorgan ostrzegł inwestorów przed inwestowaniem w kryptowaluty. Jamie Dimon jest znany ze swojego sceptycznego podejścia do cyfrowych aktywów. Jak powiedział, “kryptowaluta nie a rzeczywistej wartości wewnętrznej. Zasadniczo kupujesz token. Byłbym bardzo ostrożny w takiej sytuacji”.

Blockchain i DeFi są wartościowe, ale nie kryptowaluty

Dimon w wywiadzie dla CBS podzielił się swoimi przemyśleniami na temat gospodarki USA, inflacji, Chin i kryptowalut. Zapytano go, czy młodzi ludzie powinni inwestować w kryptowaluty, wskazując przy tym na medialne reklamy zachęcające inwestorów do lokowania pieniędzy w kryptowaluty. Mowa byłą między innymi o reklamach z udziałem Toma Brady’ego i jego żony Gisele Bundchen.

– Jestem sceptykiem. Uważam, że blockchain jest rzeczywisty, jeśli używamy go do pewnych rzeczy. Niektóre DeFi (zdecentralizowane finanse) również należą do realnych – powiedział.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Dalej jednak podkreślił, że większość krypto niczemu nie służy.

— Kryptowaluta nie ma rzeczywistej wartości. Zasadniczo kupujesz token. Nie wiem, dlaczego jest tego tak wiele i uważam, że jest bardzo dużo spekulacji na akcjach, papierach wartościowych, kryptowalutach i tym podobnych rzeczach. Byłbym bardzo ostrożny – powiedział Dimon.

Mimo sceptycznego podejścia Dimona do krypto, analitycy JPMorgan podwyższyli niedawno prognozy dla bitcoina. Ich zdanie w dłuższej perspektywie BTC osiągnie poziom 146 000 USD.  Ten byczy pogląd uzasadniają obawami o inflację, która spowodować wzrost ceny BTC.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here