Naga MarketsAdam Armstrong, prezes Coinbase ostrzega: na rynek kryptowalut wraca duża zmienność cenDyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong, przesłał słowa ostrzeżenia młodym stażem inwestorom kryptowalut. Powodem jest przebicie przez BTC ATH z 2017 r.

  • Bitcoin przebił wczoraj ATH z poziomu 20 000 USD. 
  • CEO Coinbase ostrzegł w odpowiedzi na powyższe młodych stażem inwestorów przed pochopnym kupowaniem kryptowalut.

CEO Coinbase: pamiętaj o ryzyku!

W środowym poście na swoim blogu CEO wiodącej giełdy kryptowalut powiedział, że on i jego firma mają „długoterminową perspektywę rynku”, podkreślając jednocześnie, że inwestowanie w kryptowaluty „nie jest pozbawione ryzyka”.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Chociaż zawsze cieszymy się, że rośnie zainteresowanie kryptowalutami, ważne jest również, aby podkreślić, że jest to nie tylko czas dużych wolumenów, ale także [sporych] zmienności cen”

– napisał Armstrong.

Podkreślił, że “rynek może poruszać się w obu kierunkach znacznie szybciej niż rynki akcji”.

Armstrong ostrzegł również inwestorów, którzy mogą skupiać się na krótkoterminowych spekulacjach, i zachęcał swoich klientów do „poszukiwania zasobów”, w które warto inwestować długoterminowo i konsultowania się z ekspertami finansowymi w celu uzyskania lepszego zrozumienia tematu kryptowalut.

Awarie giełdy

Dyrektor generalny wspomniał również o wielu awariach Coinbase, jakie miały miejsce w tym roku. Ich powodem było to, że giełda z trudem nadążała za zalewem inwestorów, którzy nagle chcą szybko kupić kryptowaluty i tym samym wykorzystać wysoką zmienność kursową bitcoina.

„Chociaż czasami możemy nie dać rady [obsłużyć tylu zleceń], zawsze dołożymy wszelkich starań, aby zaradzić naszym niedociągnięciom i przejrzyście przekazywać wszelkie informacje, których nasi klienci potrzebują, aby bezpiecznie zarządzać swoimi kontami i podejmować świadome decyzje handlowe”

– napisał Armstrong.

Wczoraj rano BTC kosztowało nieco poniżej 20 000 USD. Dziś za 1 coina należy zapłacić już 22 666 USD. Równie mocno rośnie ether. Za 1 ETH należy zapłacić już ok. 650 USD. Współczynnik ETH/BTC wynosi zaś 0,028 (wczoraj 0,3).

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here