Naga Marketsmoneta BitcoinVinny Lingham, CEO Civic, firmy zajmującej się zarządzaniem tożsamością, powiedział w wywiadzie udzielonym CNBC 26 listopada, że ​​cena Bitcoin (BTC) pozostanie na obecnym poziomie kilku miesięcy, może jednak też spaść do 3 000 USD.


Lingham zasugerował, że kurs bitcoina będzie teraz znajdował się na poziomach pomiędzy od 3 000 do 5 000 USD przez co najmniej trzy do sześciu miesięcy. CEO wyraził też wątpliwości, czy cena BTC spadnie poniżej wsparcia 3 000 USD.

A może jednak spadnie…

Lingham warunkuje jednak swoją prognozę jednym: “jeśli nie wydostaniemy się z (…) cyklu rynku niedźwiedzia w ciągu najbliższych trzech do sześciu miesięcy, ten poziom 3000 dolarów może paść”.

Zdaniem CEO Civic kupowanie teraz BTC “jest zbyt ryzykowne”, ale jednocześnie wysokie ryzyko może wynagrodzić duża nagroda, jeśli rynek faktycznie się zmieni, a kurs wybierze kierunek północny.

Zapytany, czy spadek cen BTC wpłynął na rozwój platform opartych na bitcoinach, Lingham argumentował, że spowalnia to rozwój, ale “prawdziwym problemem jest narracja” Bitcoina.

Zauważa, że ​​niektórzy ludzie kupowali Bitcoin jako towar wartościowy. Inni, jak stwierdził, kupili sam pomysł Bitcoina jako sieci płatniczej, która konkurowałaby z takimi procesorami płatności jak MasterCard lub Visa.

Lingham wszedł na rynek kryptowalut w 2013 r. W lutym 2017 r. napisał post na blogu, w którym ostrzegał przed ryzykiem “kolejnej bańki” na kryptowalutach. Komentując tę ​​kwestię powiedział, że to fundamenty muszą stać za rynkiem i być odpowiedzialne za hossę, a nie spekulacje, ale społeczność się z tym nie zgadza.

W tym tygodniu założyciel Galaxy Digital, Mike Novogratz, powiedział, że spodziewa się, że kryptowaluta będzie rosła w przyszłym roku. Przewidywał również, że instytucje finansowe przejdą od “inwestowania w fundusze kryptowalutowe do inwestowania w kryptowaluty właściwe w pierwszy kwartał przyszłego roku.” Podobnie uważa równie niestrudzony giełdowy byk – Thomas Lee.

Tak optymizm w tym czasie wzbudza jednak śmiech. Tim Swanson, założyciel firmy doradczej fintech, Post Oak Labs, mówi, że Novogratz próbuje “przewidzieć coś, na co nie ma wpływu”, gdy mówi co stanie się z ceną.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here