Naga MarketszhaoMiliarder i szef największej giełdy kryptowalut Changpeng Zhao uważa, że Bitcoin to przyszłość, a jego giełda Binance przetrwa każdy rynek niedźwiedzia bez względu na to jak silny by on nie był. Zhao zaznaczył także, że jest zainteresowany podjęciem ścisłej współpracy z platformą XRapid firmy Ripple, jednak na tę chwilę nie zostało ustalone jeszcze nic konkretnego.


Zobacz również: Bitcoin spadnie do $2000 zanim powróci rynek byka

Binance przetrwa niezależnie od tego jaki będzie rynek nawet za sto lat

XRapid to produkt Ripple’a, który wykorzystuje swoją kryptowalutę XRP, aby zapewnić płynność na platformie i zmniejszyć wymogi kapitałowe niezbędne instytucjom finansowym do działania na rynkach wschodzących. Szef Binance wykazuje duże zainteresowanie produktem i jest chętny do zawiązania współpracy.

Bardzo chcemy współpracy z Ripplem. Obecnie nie za wiele dzieje się w tym temacie, ale w przyszłości na pewno położymy odpowiedni nacisk. Negocjujemy również z innymi partnerami – powiedział Zhao.

binance logoJednocześnie Changpeng Zhao nie obawia się kontynuacji rynku niedźwiedzia na notowaniach kryptowalut. Na pytanie czy Binance przetrwa kolejny rok na rynku silnej bessy odpowiedział:

Zdecydowanie tak. Nasza giełda będzie istniała nawet za 100 lat bez względu na to, co stanie się z branżą krypto.

Dodał, iż jego zespół nie zwraca uwagę na codzienne wahania kursów kryptowalut, gdyż skupia się na długim terminie i koncentruje na swojej pracy.

Binance jest gotowy przetrwać dowolną liczbę lat bez względu na to, czy to będzie rynek niedźwiedzia, czy byka. Zasadniczo nie patrzymy zbytnio na rynek, a na pewno nie tak bardzo jak myślą ludzie. Po prostu trzymamy się swoich zadań i rozbudowujemy funkcjonalność naszej giełdy. Binance jest w bardzo dobrej kondycji finansowej, a także bardzo stabilna pod względem zespołu. Nasz cel to nie kolejny rok, a perspektywa 10, 50 i 100 lat – dodał.

Zhao ujawnił, że kiedy zaczął przyglądać się po raz pierwszy kryptowalutom i temu jak działa Bitcoin, natychmiast został przyciągnięty przez wszechobecną wolność, którą oferuje zdecentralizowana wirtualna waluta.

Kiedy dowiedziałem się o krypto i zrozumiałem jak działa Bitcoin, po prostu wiedziałem, że to przyszłość. Myślę, że to właśnie wolność, którą oferują kryptowaluty przyciągnęła mnie do tego rynku. Jestem facetem, który mieszkał w wielu krajach na całym świecie w bardzo młodym wieku. Tak więc pojęcie kraju lub granicy jest dla mnie bardziej wirtualne. A kiedy podróżujesz między różnymi krajami, znasz trudności związane z tradycyjną walutą. Obecny system nie działa zbyt dobrze, dlatego skierowałem swoją uwagę ku nowym i lepszym rozwiązaniom – powiedział szef Binance.

Zobacz również: Binance wchodzi na rynki europejskie

Miliarder nie ukrywa, że jest dumny z dotychczasowych osiągnięć Binance, jednak nie uważa, aby jego giełda była wyjątkowa.

Myślę, że jako branża, jako firma czy zespół, wciąż jesteśmy bardzo młodzi i niedoświadczeni. Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Najlepszą radę jaką mogę dać młodym przedsiębiorcom z branży to skup się na swoim produkcie i ciągle go usprawniaj, aby dodawał jak największej wartości ludziom, którzy będą chętnie z niego korzystali. Zignoruj wszelki szum i hałas – radzi Zhao.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here