Naga MarketsCEO Apple pod wrażeniem pracy zdalnej. Niektóre rzeczy „wirtualnie działają naprawdę dobrze”Dyrektor generalny Apple Inc. Tim Cook powiedział, że był pod wrażeniem zdolności pracowników do zdalnego działania i przewidział, że po pandemii pozostaną pewne nowe nawyki w pracy.

  • “Pewne rzeczy wirtualnie działają naprawdę dobrze” – powiedział Cook
  • Do biura Apple wróciło 10 do 15 proc. pracowników
  • Praca w biurze pobudza kreatywność, uważa CEO Apple

Pracownicy Apple sprawdzili się na home office

Podczas poniedziałkowego wywiadu na The Atlantic Festival Cook powiedział, że Apple stworzył produkty, w tym zegarki Apple Watch i iPady, które w tym roku pojawiają się na czas, pomimo tego, że większość pracowników musi pracować poza biurem z powodu pandemii Covid-19.

Zobacz też: Jak zainstalować MetaTrader 4 / 5 na MacOS Catalina? Prosty sposób

Cook powiedział, że nie wierzy, iż Apple „wróci do poprzedniego stanu, ponieważ odkryliśmy, że są pewne rzeczy, które wirtualnie działają naprawdę dobrze”.

CEO Apple powiedział, że od 10 do 15 proc. pracowników Apple wróciło do biura i ma nadzieję, że większość pracowników będzie mogła w przyszłym roku wrócić do nowego kampusu firmy w Dolinie Krzemowej.

Tim Cook odwiedza biuro w różnych momentach tygodnia i zauważył, że praca zdalna nie przypomina fizycznego przebywania razem. Według niego, praca w biurze pobudza kreatywność, np. podczas improwizowanych spotkań

CMC
Koronawirus straszy rynki - wykorzystaj sytuację. 78% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty.
SPRAWDŹ NAS

Notowania Apple powyżej 110 dolarów

Na początku obecnego miesiąca notowania Apple wyznaczyły historyczny szczyt w okolicach poziomu 138 dolarów za akcję. Jednak od tego czasu trwa przecena, która wczoraj sprowadziła kurs do minimów przy 103,10 dol.

Apple -wykres dzienny

Jednak na koniec poniedziałkowej sesji wzrost przekroczył 3 proc. i cena znowu znalazła się ponad poziomem 110 dolarów. Jeśli bykom uda się obronić wczorajsze minima, kurs może kierować się do poziomu 120 dolarów.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here