Naga Markets



W środowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat prognoz cen paliw na 2020 rok przez jeden z największych banków na świecie, Bank of America. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału.


Rynek ropy silnie zależny od sytuacji geopolitycznej

Bank of America zaktualizował swoje prognozy cen paliw w 2020 roku, podnosząc średnią cenę ropy typu Brent do $62/bbl, a ropy WTI do $57/bbl.

Te artykuły również Cię zainteresują




Zdaniem banku globalny popyt wzrośnie o 1,1 miliona baryłek dziennie w tym roku, a prognozy podaży i popytu sugerują nadwyżkę 190 000 baryłek dziennie. Jednocześnie cena docelowa dla ropy Brent na Q2 2020 to $70/bbl. – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here