Naga Markets

towaryPrzed nami kolejna sesja na rynku surowcowym w tym tygodniu. Od dwóch dni obserwujemy wyraźne cofniecie na rynku metali szlachetnych, złoto i srebro znajdują się pod presja sprzedających, traci także ropa naftowa, pomimo, ze ostatnie dane o zaspach pokazały wzrost stanów magazynowych. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców.

Cena złota (XAU/USD)

Cena złota nie zdołała utrzymać się powyżej poziomu 1955$, który stanowił krótkoterminowe wsparcie. Cofnięcie się poniżej tego miejsca, może skutkować atakiem na kolejną strefę popytową przy 1915$. W tym miejscu już wiele razy pojawiała się reakcja kupujących, dlatego wydaje się to dobre miejsce do wykonania odbicia. W przeciwnym razie, zanegowania poziomu otworzy drogę do głębszej przeceny.Wykres złota
XAUUSD interwał H4

Cena srebra (XAG/USD)

Cena srebra również znajduje się w odwrocie. Notowania nie zdołały wybić się powyżej szczytów z pierwszej połowy sierpnia i aktualnie na interwale H4 obserwujemy szeroką konsolidację. jeśli widoczny od dwóch dni sentyment spadkowy się utrzyma, istnieje szansa an atak wsparcia przy okrągłym poziomie 26$.

Wykres srebra
XAGUSD interwał H4

Cena ropy (OIL WTI)

Cena ropy WTItraci podczas dzisiejszej sesji. Wczoraj doszło do wybicia dołem z formacji trójkąta, a następnie spadki dotarły do wsparcia przy 41,2$, które może zostać wybite. Jeśli presja spadkowa utrzyma się, możliwy będzie ruch nawet w kierunku poziomu 39.8$.

Wykres ropy
OIL.WTI interwał H4Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here