Aktualna cena ropy WTI, srebra oraz złotaPrzed nami druga sesja na rynku surowcowym w tym tygodniu. Złoto traci na dzisiejszej sesji 0,46%, tym samym cena zbliża się do kluczowego wsparcia. kontynuowany. Za jedną uncję trzeba dziś płacić 1271$. Srebro również kontynuuje wędrówkę na niższe poziomy, dziś ponownie testowane są tegoroczne minima. Aktualnie jego cena wynosi 14,37$. Ropa WTI zakończyła wczorajszą sesję, utrzymując się powyżej strefy wsparcia. We wtorek za jedną baryłkę zapłacimy 63,50$, oznacza to wzrost na 0,5%. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 


Cena złota (XAU/USD) wraca co spadków

Cena złota od kilku sesji podąża w dół. Wczoraj pisałem o strefie wsparcia z interwału D1, dodając, że “nie spodziewałbym się tutaj jednak znaczącej reakcji ceny, ponieważ obszar był już wybijany”. Jak widać, cena znajduje się już poniżej wspominanego poziomu i niewykluczony jest atak na ostatnie minima. Poziom 1366$ jest więc kluczowy. Jeżeli dojdzie do jego wybicia, spadki mogą przyspieszyć. Nie wykluczam jednak scenariusza z potrójnym dnem na tym poziomie cenowym. Aktualnie przeważa strona sprzedająca, dlatego nie spodziewałbym się wzrostów, dopóki nie pojawi się jakiś wiarygodny sygnał przynajmniej na interwale D1.

Cena złota XAUUSD 21 maja 2019

Cena srebra (XAG/USD) coraz niżej

Cena srebra ponownie testuje tegoroczne minima. Spoglądając na wykres o interwale D1, droga do dalszej przeceny jest otwarta. Właściwie poza strefą przy poziomie 14$, nie widać istotnych poziomów, gdzie mogłaby pojawić się reakcja ceny. Strona podażowa utrzymuje kierunek spadkowy. Na ten moment wstrzymałbym się z otwieraniem nowych zleceń. W tej chwili jesteśmy zbyt nisko by otwierać shorty, a do pozycji długich brakuje sygnałów.

Cena srebra 21 maja 2019

Cena ropy (OIL WTI) broni wsparcia

Cena ropy zgodnie z oczekiwaniami broni strefy wsparcia przy poziomie 62,90$. Scenariusz z wzrostami w kierunku 64,70$ pozostaje aktualny. Dopiero powrót ceny poniżej strefy wsparcia przy 62,90$, może skutkować wyprzedażą i zejściem w okolice ostatnich dołków.

Cena ropy WTI 21 maja 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here