Aktualna cena ropy WTI, srebra oraz złotaPo weekendzie na rynku surowców możemy obserwować umiarkowaną zmienność. Złoto traci dziś 0,4%, po tym jak w zeszłym tygodniu zakończyło ostatecznie na +1,15. Za jedną uncję zapłacimy dziś 1411,15$. Srebro radzi sobie dziś zdecydowanie lepiej niż złoto, wzrosty wynoszą +0,42%. Aktualnie cena srebra wynosi 15,318$. Jeśli chodzi o ropę naftową, jej cena nieznacznie rośnie. Dziś jest to zaledwie 0,15%,jednak trzeba pamiętać, że w tamtym tygodniu wzrosty wynosiły niemal 5%.Baryłka ropy WTI kosztuje w poniedziałek 60,30$. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 


Cena złota broni lokalnego 1:1

Cena złota porusza się w ostatnim czasie w szerokiej konsolidacji. Aktualnie kluczowym wsparciem pozostaje strefa przy poziomie 1383$, dopiero jego ewentualne pokonanie może doprowadzić do większych spadków. Jednak na razie, dopóki kurs znajduje się powyżej, niewykluczony jest dalszy ruch w górę. Możemy tutaj dodatkowo wyznaczyć linię po szczytach i linię do dołkach, niemniej dopiero pokonanie strefy przy 1382$, bądź 1438$ powinno doprowadzić do większego ruchu trendowego. Intrady warto brać jeszcze pod uwagę lokalny ukłąd 1:1, który był broniony w ubiegłym tygodniu.

Kurs złota 15 lipca 2019

Cena srebra (XAG/USD) powyżej strefy wsparcia

Cena srebra kontynuuje wzrosty po wybronieniu strefy wsparcia przy poziomie 15$. Dopóki obszar zaznaczony na zielono jest utrzymywany, celem dla srebra jest atak na ostatnie lokalne szczyty. Dopiero pokonanie wsparcia, mogłoby doprowadzić do większej przeceny. Docelowym poziomem dla wzrostów jest opór przy 15,55$.

Kurs srebra 15 lipca 2019

Cena ropy naftowej coraz wyżej

Cena ropy utrzymuje się w strefie oporowej przy poziomie 60,25$. Pomimo sporego ruchu wzrostowego w ostatnim tygodniu, korekta spadkowa wcale nie musi mieć miejsca. Kurs może równie dobrze podążać dalej w górę. Kolejnym ważnym oporem są dopiero okolice współczynnika 78,6%, dlatego też miejsca do wzrostów jest sporo. Dopiero ewentualne cofnięcie poniżej dolnego ograniczenie lokalnego układu 1:1 (pomarańczowe prostokąty) może doprowadzić do większej korekty spadkowej.

Kurs ropy naftowej WTi 15 lipca 2019

 

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here