towaryPrzed nami kolejna sesja na rynku surowcowym w tym tygodniu. Aktualnie Gold znajduje się 0,28% nad kreską. Silver traci 0,5%. Natomiast w przypadku Oil WTI, możemy obserwować kontynuację wzrostów, rynek znajduje się 0,5% na plusie. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 

Finax

Cena złota (XAU/USD) w górę

Cena złota utrzymuje się przy górnym ograniczeniu strefy oporowej. Dzisiejsza sesja może przynieść rozstrzygnięcie co do dalszego kierunku. Na pewno warto zwrócić uwagę na dane z USA – godzina 14:30, kiedy będą publikowane dane makroekonomiczne – odczyt PKB. Zejście poniżej zielonej strefy wygeneruje sygnał spadkowy, a zamknięcie się dzisiejszej sesji powyżej – wzrostowy.

Cena złota 26 kwietnia 2019

Schodząc na niższy przedział czasowy na złocie, można zauważyć próbę korekty wzrostowej. Pamiętajmy jednak, że rynek znajduje się cały czas poniżej oporu i dopiero wybicie go górą, otworzy drogę do wzrostów. Poziom 1279,30$ może okazać się kluczowy.

Cena złota 26 kwietnia 2019

Cena srebra (XAG/USD)

Cena srebra próbuje wybić górą strefę oporową przy 15,00$, jeżeli dzisiejsza sesja zakończy się w ten sposób, bądź wyżej, wygeneruje się sygnał do większej korekty wzrostowej. W przypadku cofnięcie, spodziewałbym się kolejnego ataku na ostatnie minima przy 17,72$.

Cena srebra 26 kwietnia 2019

Cena ropy (OIL WTI)

Cena ropy WTI kontynuuje wczorajsze spadki. Aktualnie znajdujemy się w korekcie spadkowej, w trendzie wzrostowym. Notowania zbliżają się do wsparcia wynikającego z poprzedniej strefy oporowej – okolice 64$. Gdyby doszło do większej korekty, której raczej się nie spodziewam, to pamiętamy także o dolnym ograniczeniu układu Overbalance. W dłuższym terminie, celem dla pozycji długich pozostaje strefa przy 67,65$, a następnie kolejny współczynnik Fibonacciego 78.6%.

Cena ropy nafotwej 26 kwietnia 2019


Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here