towaryPrzed nami kolejna sesja na rynku surowcowym w tym tygodniu. Aktualnie Gold znajduje się w okolicach ceny otwarcia, jest ot wynik na poziomie +0,06%. Silver również utrzymuje się na wysokości wczorajszego zamknięcia, po godzinie 13:30 jest to ruch na +0,01%. Natomiast w przypadku Oil WTI, możemy obserwować korektę ostatnich wzrostów, znajduje się ona na 0,6% minusie. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 


Cena złota (XAU/USD) utrzymuje się poniżej strefy oporowej

Cena złota utrzymuje się poniżej strefy oporowej przy 1278$. Scenariusz pozostaje więc bez zmian, jest on spadkowy. Aby mówić o wzrostach cena musiałaby wrócić powyżej 1278$. Im dłużej cena utrzymuje się przy ostatnich minimach, tym większa szansa na spadki w kierunku mierzenia 50% ostatniej fali wzrostowej.

Cena złota 24 kwietnia 2019

Cena srebra (XAG/USD)

Cena srebra po okresie kilku sesyjnej konsolidacji dotarła do zakładanego poziomu. Mowa tutaj o wsparciu wynikającym ze strefy zamknięcia świec z przełomu października – listopada 2018 roku – okolice 14,72$. Tendencja na tę chwilę jest spadkowa. Po tak silnym zrzuceniu może pojawić się korekta wzrostowa, jednak z pozycjami długimi wstrzymałbym się do powrotu powyżej 15$. W momencie wybicia dołem strefy przy 14,72$ spodziewałbym się przyspieszenia dynamiki spadkowej.

Cena srebra 24 kwietnia 2019

Cena ropy (OIL WTI)

Cena ropy WTI nieznacznie koryguje ostatnie wzrosty. Tendencja jest w dalszym ciągu wzrostowa i niewykluczony jest akta na poziom 67,55$, gdzie wypada najbliższa strefa oporowa. Wsparciem pozostają okolice 64$, a gdyby pojawiał się większa korekta, cały czas mamy na uwadze dolne ograniczenie układu Overbalance – 62,20$.

Cena ropy naftowej 24 kwietnia 2019


Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here