towaryZłoto rozpoczyna sesje od niewielkich wzrostów (+0,23%), utrzymując się w szerokiej konsolidacji. Srebro minimalnie traci (-0,08%), na tym surowcu również od ponad tygodnia czekamy na wybicie z ruchu bocznego. W przypadku cukru, czekamy na otwarcie sesji, w piątek zyskał on 0,23%. Jakiego kierunku możemy spodziewać się w dniu dzisiejszym?


Cena złota

Cena złota w dalszym ciągu utrzymuje się konsolidacji. Aby mówić o wybiciu, rynek musiałby pokonać opór przy 1297,30$, lub wsparcie przy 1279$. Intradayowo warto jeszcze zwrócić uwagę na poziom 1286,80$ – lokalna strefa wsparcia/oporu, na którą cena wyraźnie reagowała podczas ostatnich kilku sesji.

Wykres złota

Cena srebra

Cena srebra również utrzymuje się w ruchu bocznym od kilku sesji.  Kolorem fioletowym została zaznaczona strefa oporu z interwału tygodniowego, jak na razie brakuje tutaj rozstrzygnięcia. Kluczowym wsparciem pozostaje dolne ograniczenie układu Overbalance – 15,35$, natomiast najbliższy opór wypada przy 15,76$.

Wykres srebra

Cena cukru

Cena cukru zareagowała na wspominane w piątkowej analizie wsparcie. Oporem pozostaje mierzenie 50%, czyli połowa całej fali spadkowej, licząc od szczytów z 2018 roku.Jeżeli dzisiejsza sesja doprowadzi do zejścia poniżej 12,60, to jest szansa na skorygowanie ostatniego silnego ruchu wzrostowego, z jakim mamy do czynienia od początku stycznia.

Wykres cukru

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here