Naga MarketsZałamanie na rynku metali widoczne jest także na instrumencie GOLD.

Przez wiele dni cena tego instrumentu broniła wsparcia 1915$. Spadki poniżej tej wartości sprawiają, że dotychczasowa korekta rozbudowuje się o kolejne elementy.

Typowa korekta w teorii fal Elliotta to struktura trzyelementowa. Jeżeli teraz tworzy się trzecia fala tego schematu, to można założyć, że mamy do czynienia z korektą prostą.

Korzystając ze zniesień Fibonacciego, można określić przykładowe miejsca, gdzie spadki mogą się zakończyć, czy raczej powstanie kolejny dołek.

Jeżeli ostatni impuls wzrostowy ma swój początek w marcu tego roku, to zniesienie 38.2% tego swingu  wskazuje na cenę 1835$ jako potencjalny przystanek w przecenie GOLD.

Mierzenie wewnętrzne zakładające równość fal C i A znajduje się o 35 dolarów niżej. Powstaje tym samym potencjalna strefa wsparcia.

Tutaj też można znaleźć potwierdzenie z przeszłości, że popyt był zainteresowany tą wartością.

Jeżeli notowania Złota nie wyhamują w tym miejscu, to kolejnym wsparciem są wiosenne dołki znajdujące się na poziomie 1670USD.

Wskaźniki znajdujące się pod wykresem zanurkowały zgodnie z kierunkiem ruchu ceny. Ciekawym sygnałem na wzrosty będzie moment, kiedy opuszczą strefy wyprzedania. Może to być potwierdzenie tworzenia danego dołka na jednym z ww. potencjalnych wsparć.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here