Naga Markets

Cena złota spada poniżej ważnego wsparcia

Od dwóch dni przecena metalu nabrała zdecydowanego tempa. Z pewnością wyprzedaż została spotęgowana wtorkowymi danymi inflacyjnymi z USA. Nie bez znaczenia było też pokonanie wsparcia technicznego, które znajdowało się w obszarze 1690  – 1700 USD.

Patrząc na wykres w długim horyzoncie czasowym – kilkuletnim – widać, że zaczął się realizować scenariusz hipotetycznej formacji podwójnego szczytu. Teoretyczny zasięg tego układu to okolice poniżej 1300 USD. Na ten moment nie oczekujemy tak silnego spadku cen, jednak techniczny sygnał sprzedaży będzie wywierał presję na notowania w najbliższej przyszłości.Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułCeny ropy naftowej pod presją
Następny artykułCosmos – odporniejszy na spadki od Bitcoina i Ethereum?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here