Sztabki złota Cena złotaPodczas czwartkowej sesji na rynku surowcowym możemy obserwować standardową zmienność. Złoto koryguje ostatnie wzrosty, pozostając w szerokiej konsolidacji pomiędzy tegorocznymi szczytami, a wsparciem przy 1382$. Dziś po godzinie 18:00 złoto znajduje się na minusie, który wynosi -0,82%. Za jedną uncję trzeba płacić 1412,05$. Srebro radzi sobie nieco gorzej niż złoto, jednak traci ono dziś 0,34%. Aktualnie cena srebra wynosi 15,172$. W przypadku ropy WTI możemy natomiast obserwować kontynuację ruchu w górę. Po wczorajszym ruchu na ponad +4%, dziś czarne złoto rośnie 0,18%. Za jedną baryłkę ropy WTI zapłacimy 60,5$. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 


Cena złota ponownie powyżej 1400$

Cena złota próbuje wracać do wzrostów. Niemniej dzisiaj obserwujemy korektę wczorajszego ruchu w górę. Sytuacja techniczna na interwale H4 nie uległa jednak zmianie. Po wyznaczeniu formacji podwójnego szczytu, kurs wpadł w konsolidację. Aktualnie kluczowe wsparcie wypada przy poziomie 1383$, dopiero jego ewentualne pokonanie może doprowadzić do większych spadków. Jednak na razie, dopóki kurs znajduje się powyżej, niewykluczony jest dalszy ruch w górę.Wcześniej powinniśmy zwrócić uwagę na poziom 1405$, gdzie wypadają lokalne szczyty a także ukłąd 1:1.

Kurs złota XAUUSD 11 lipca 2019

Cena srebra (XAG/USD) broni wsparcia

Cena srebra broni strefy wsparcia przy poziomie 15$. Wczorajsza sesja zakończyła się na plusie, a dziś ruch jest nieznacznie korygowany. niemniej dopóki cena znajduje się powyżej strefy zaznaczonej kolorem zielonym, istnieje szansa na ruch w kierunku oporu przy 15,55$.Dopiero pokonanie wsparcia, mogłoby doprowadzić do większej przeceny.

Notowania Srebra 11 lipca 2019

Cena ropy naftowej powyżej oporu

Cena ropy dotarła do zakładanego poziomu, nawet do wybiła. Wczoraj mogliśmy obserwować rajd na ponad+4%, dziś ruch w górę jest kontynuowany. Dopóki cena znajduje się powyżej poziomu 60,25$, obowiązuje scenariusz wzrostowy. Dopiero ewentualne cofnięcie poniżej, może doprowadzić do większej korekty spadkowej.

Cena ropy naftowej 11 lipca 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here