Aktualna cena ropy WTI, srebra oraz złotaPodczas piątkowej sesji na rynku surowcowym możemy obserwować podwyższoną zmienność, a to za sprawą danych z amerykańskiego rynku pracy. Złoto wyraźnie koryguje ostatnie wzrosty. Dziś po godzinie 18:00 złoto znajduje się na wyraźnym minusie który wynosi ponad -1,5%%. Za jedną uncję trzeba płacić poniżej 1400$$. Srebro radzi sobie jeszcze gorzej niż złoto, dziś traci ono ponad 2%. Aktualnie cena srebra wynosi 15,018$. W przypadku ropy WTI możemy natomiast obserwować wzrosty na ponad 0,8% cena zgodnie z założeniami broni dolnego ograniczenia układu 1:1 kolejną sesję z rzędu. Za jedną baryłkę ropy WTI zapłacimy dziś 57,3$. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców. 


Zobacz także: Kurs euro EUR/PLN w konsolidacji, euro EUR kosztuje w piątek 4,2500 PLN

Cena złota mocno w dół (GOLD)

Cena złota mocno nurkuje po lepszych danych z USA z godziny 14:30. Technicznie wszystko wskazywało na możliwą korektę spadkową. Na interwale D1 można zauważyć formację podwójnego szczytu. Jeżeli dojdzie do pokonania wsparcia przy poziomie 1383$, większe spadki mogą mieć miejsce. Jednak na razie, dopóki kurs znajduje się powyżej, niewykluczony jest dalszy ruch w górę, przypomnijmy, ze złoto znajduje się w silnym trendzie wzrostowym.

Notowania złota GOLD 5 lipca 2019

Cena ropy naftowej broni geometrii 1:1

Cena ropy broni okolic poziomu poziomu 56,75$, gdzie wypada dolne ograniczenie układu 1:1. Jeśli na początku tygodnia nie zobaczymy zanegowania poziomu, to prawdopodobny wydaje się ruch w kierunku oporu przy 60,25$, gdzie znajduje się mierzenie 61,8% całej ostatniej fali spadkowej.

Kurs ropy naftowej 5 lipca 2019

Cena srebra (XAG/USD) wybije wsparcie?

Cena srebra znalazła się dziś poniżej bariery 15$. Na chwilę obecną możemy obserwować odbicie, jednak dzisiejsza świeca D1 nie zachęca do wzrostów. Dlatego też niewykluczone jest wybicie wsparcia dołem, wtedy też droga do większych spadków zostanie otwarta. Poziom był dziś znacząco naruszany, dlatego nie szukałbym pozycji, tym bardziej, że sesja niedługo się kończy. Z podejmowaniem decyzji najlepiej zaczekać do poniedziałku.

Cena srebra 5 lipca 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here