Naga MarketsBuy - hold - sell sliderWielkimi krokami zbliża się wyprzedaż cen złota oraz silniejsza przecena na amerykańskim rynku akcji, w tym spadek indeksu S&P 500. Na całej sytuacji skorzystać ma rynek wschodzący, w tym polski WIG20, wynika z najnowszych prognoz Krzysztofa Kamińskiego oraz Maksymiliana Bączkowskiego zaprezentowanych w programie Buy or Sell. Który z nich będzie miał rację i jak rozegrają się sporne walory, o których mówili podczas ostatniego odcinka typów na ten tydzień? Sprawdź w najnowszym materiale!


Złoto w dół razem z S&P 500, srebro i WIG20 w górę?

Cena złota w listopadzie testowała najniższe poziomy od początku sierpnia, spadając poniżej 1460 dolarów. Co prawda notowania cennego kruszcu wracały nad lokalne wsparcie wzmacniane przez minima październikowe, jednak zdaniem analityków Comparic24.tv presja spadkowa obserwowana od dwóch miesięcy powinna się nadal utrzymywać, spychając złoto w niższe rejony cenowe.

Te artykuły również Cię zainteresują
W opozycji do spadków złota stać ma inny metal szlachetny, a mianowicie srebro. Chociaż w długim terminie jego notowania silnie korelują z szlachetniejszym złotem, to w Buy or Sell mówiono o potencjalnym odbiciu i szansach wyraźniejszego umocnienia. Umocnienie ma stać się również częścią polskiego rynku kapitałowego, w tym indeksu WIG20, który po teście kilkumiesięcznych minimów osuwa się pod ważny poziom 2220 pkt. Strefa wsparcia jest jednak cały czas broniona, w efekcie czego benchmark polskich blue chipów cały czas ma szansę na wzrostowe odbicie.

Dwóch traderów i analityków, dwa różne spojrzenia na rynki, różny zestaw ulubionych walorów oraz różne prognozy co do ich przyszłych kierunków. Krzysztof Kamiński oraz Maksymilian Bączkowski zapraszają na kolejną odsłonę programu Buy or Sell:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here