Naga Markets

Cena XRP w górę. Token sieci Ripple reaguje na oczekiwany airdrop i aktywność wielorybówKryptowaluta XRP będąca natywnym tokenem sieci płatniczej Ripple zyskuje ponad 10% wartości w przeciągu ostatnich siedmiu dni, otrząsając się ze strat jakich większość monet kryptowalutowych doświadczyła na przestrzeni minionych sesji. Według danych portalu Whale Alert, 19 grudnia ktoś przetransferował 449,3 mln XRP. Co więcej, posiadacze XRP spodziewają się airdropu (darmowego „zrzutu” tokenów) w ramach projektu o nazwie Sologenic.

XRP zyskuje 10% w ciągu ostatniego tygodnia, wieloryby poruszają setki milionów tokenów

Aktywa kryptowalutowe XRP przykuły wzmożoną uwagę inwestorów, ponieważ waluta zyskały ponad 10% w ciągu ostatniego tygodnia. XRP rośnie o 54% od początku roku (YTD) i kontroluje 1,76% z 2,3 biliona dolarów łącznej gospodarki kryptowalutowej.W ciągu ostatniej doby, XRP zmieniał właściciela w przedziale cenowym od 0,83 do 0,91 dol. za jednostkę. Podczas gdy 54% zyski YTD są przyzwoite, 12-miesięczne zyski XRP okazują się znacznie niższe niż większości aktywów kryptowalutowych z pierwszej dziesiątki pod względem kapitalizacji.

XRP powraca nad minima z września, zostawiając za sobą grudniową konsolidację. Źródło: Tradingview.com

Co więcej, XRP nadal traci ponad 70% od szczytu wszech czasów (ATH) osiągniętego niemal cztery lata temu, na początku stycznia 2018 r.

XRP był świadkiem wzmożonej liczby ruchów ze strony wielorybów w ciągu ostatnich 48 godzin. Na przykład Whale Alert raportował transakcję w wysokości 17 700 000 XRP o wartości 15 milionów dolarów przeniesionych z Bitso do nieznanego portfela. Bot wychwycił również 20 000 000 przeniesione z Bithumb do kolejnego anonimowego portfela. Największa transakcja dotyczyła jednak transferu 449,3 mln XRP w dniu 19 grudnia, w ramach dwóch oddzielnych przelewów.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

XTB

Airdrop Sologenic wpływa na budowę popytu

Oprócz ruchów wielorybów, niektórzy uważają, że popyt na XRP pochodzi od osób, które chcą wziąć udział w zrzucie 500 milionów dolarów. Sologenic, firma wykorzystująca XRP, planuje airdrop monetęy o nazwie SOLO wśród wszystkich posiadaczy XRP. Projekt ma na celu “stać się najbardziej wpływowym projektem opartym na blockchain na świecie, wypełniając lukę między tradycyjnymi rynkami finansowymi a kryptowalutami.”

Oprócz nadchodzącego zrzutu SOLO, projekt planuj również inny airdropy z tokenem o nazwie coreum (CORE).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: playway akcje kupno | usd/pln prognoza | ropa forum | gpw ccc | cd projekt kurs akcji | kurs jena sprzedaż | giełda pko |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here