Naga Marketssztabki złotra i srebraCena srebra – podobnie jak cena złota – ma za sobą niezwykle imponujący rajd wzrostowy. Wskutek trwającej od 28 maja br. aprecjacji, wycena tego kruszcu wzrosła bowiem aż o 3,2120 USD, co stanowi 22,47%. Doprowadziło to do pokonania kilku istotnych oporów. Czy dalsze wzrosty są jednak jeszcze możliwe?


Spoglądając na notowania srebra zauważymy, że wskutek ostatnich wzrostów rynek pokonał horyzontalny opór w wysokości 15,53 USD, linię tendencji spadkowej, kolejny opór w rejonie 16,15 USD i dotarł aż do 17,25 USD, gdzie w miniony wtorek pojawiła się silna reakcja podażowa. Mimo to, poziom ten w dalszym ciagu nie został jednak jeszcze trwale odrzucony i cena srebra wciąż oscyluje w jego okolicy.

Gdyby tylko obecnie testowana strefa również została pokonana, potencjalne wzrosty mogłyby wywindować cenę srebra nawet powyżej 18 USD. To właśnie tam znajduje się bowiem kolejny, istotny opór w okolicy którego spodziewać moglibyśmy się pojawienia większej reakcji podażowej.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu
zapisz się na bezpłatny webinar

Cena srebra
Srebro Daily

Biorąc jednak pod uwagę, że mimo wszystko, cena srebra wciąż utrzymuje się poniżej 17,25 USD, w dalszym ciagu należy uwzględnić również możliwość odrzucenia tego poziomu. Gdyby tak się stało, notowania kruszcu mogłyby osunąć się w okolice 16,57 USD, bądź nawet 16,15 USD.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBrexit: Corbyn planuje zostać premierem Wielkiej Brytanii
Następny artykułPre-Market: Chiny nie wprowadzą środków zaradczych – indeksy reagują stonowanymi wzrostami
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here