Naga MarketsSpoglądając na notowania srebra dostrzec można, że od 14 lutego br. a więc nieprzerwanie od pięciu sesji kurs porusza się na północ. W tym czasie kurs srebra wzrósł o ok 0.73 USD i dotarł aż w okolice 16.20 USD a więc niezwykle istotnej strefy wsparcia, w okolicy już wielokrotnie pojawiały się większe reakcje (najpierw popytowe a od pewnego czasu podażowe).


Cena srebra testuje istotny opór

Analizując obecną sytuację dostrzec można, że w skutek dynamicznej aprecjacji kursu srebra, rynek dotarł w okolice niezwykle istotnej strefy oporu. W chwili obecnej obserwujemy próbę odrzucenia tego poziomu. Jeżeli zatem kupującym nie uda się wybić powyżej, spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej, w skutek której cena srebra mogłaby osunąć się w okolice linii tendencji wzrostowej.

Do handlu na srebrze polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Cena srebra
SILVER Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 20 lutego 2019: EUR/GBP, NZD/JPY
Następny artykułEuro podrożało już o niemal 9 gr. Sprawdź ile może kosztować wkrótce
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here