TMS


Spoglądając na notowania srebra dostrzec można, że od 14 lutego br. a więc nieprzerwanie od pięciu sesji kurs porusza się na północ. W tym czasie kurs srebra wzrósł o ok 0.73 USD i dotarł aż w okolice 16.20 USD a więc niezwykle istotnej strefy wsparcia, w okolicy już wielokrotnie pojawiały się większe reakcje (najpierw popytowe a od pewnego czasu podażowe).


Cena srebra testuje istotny opór

Analizując obecną sytuację dostrzec można, że w skutek dynamicznej aprecjacji kursu srebra, rynek dotarł w okolice niezwykle istotnej strefy oporu. W chwili obecnej obserwujemy próbę odrzucenia tego poziomu. Jeżeli zatem kupującym nie uda się wybić powyżej, spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej, w skutek której cena srebra mogłaby osunąć się w okolice linii tendencji wzrostowej.

Do handlu na srebrze polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Cena srebra
SILVER Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 20 lutego 2019: EUR/GBP, NZD/JPY
Następny artykułEuro podrożało już o niemal 9 gr. Sprawdź ile może kosztować wkrótce
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here